Barsewisch, Karl-Henning von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 411 příspěvků vloženo, 1477 editováno a 289 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Barsewisch, Karl-Henning von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Barsewisch von Barsewisch
    Jméno:
    Given Name:
    Karl-Henning Karl-Henning
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl-Henning von Barsewisch
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    02.10.1895 Karlsruhe /
    02.10.1895 Karlsruhe /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    19.11.1981 Wedel /
    19.11.1981 Wedel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141738#459216Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Barsewisch von Barsewisch
    Jméno:
    Given Name:
    Karl-Henning Karl-Henning
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl-Henning von Barsewisch
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.02.1915 Leutnant
    18.10.1918 Oberleutnant
    01.10.1935 Hauptmann des Reserve
    01.08.1938 Hauptmann
    18.01.1939 Major
    01.04.1941 Oberstleutnant
    01.04.1942 Oberst
    01.11.1943 Generálmajor
    16.02.1915 Leutnant
    18.10.1918 Oberleutnant
    01.10.1935 Hauptmann des Reserve
    01.08.1938 Hauptmann
    18.01.1939 Major
    01.04.1941 Oberstleutnant
    01.04.1942 Oberst
    01.11.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    12.08.1940-20.08.1940 Velitel : Průzkumná skupina 123
    10.10.1940-14.11.1940 Velitel : Velitelství letectva 4. armády
    26.07.1941-28.07.1941 Velitel : Velitelství letectva Tankové skupiny 2
    28.07.1941-03.08.1941 Velitel : Velitelství letectva Guderianovy armádní skupiny
    03.08.1941-05.10.1941 Velitel : Velitelství letectva Tankové skupiny 2
    05.10.1941-31.03.1942 Velitel : Velitelství letectva 2. tankové armády
    01.04.1942-DD.05.1942 Velitel : Velitelství letectva 2. tankové armády
    12.08.1940-20.08.1940 Commander : 123rd Reconnaissance Group
    10.10.1940-14.11.1940 Commander : Air Force Command of the 4th Army
    26.07.1941-28.07.1941 Commander : Air Force Command of the 2nd Tank Group
    28.07.1941-03.08.1941 Commander : Air Force Command of the Army Group Guderian
    03.08.1941-05.10.1941 Commander : Air Force Command of the 2nd Tank Group
    05.10.1941-31.03.1942 Commander : Air Force Command of the 2nd Tank Army
    01.04.1942-DD.05.1942 Commander : Air Force Command of the 2nd Tank Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    10.01.1944
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141738#459217Verze : 0
    MOD