Velitelské stanoviště 4. radiotechnické brigády [1993-1994]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 512 příspěvků vloženo, 1944 editováno a 306 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelské stanoviště 4. radiotechnické brigády [1993-1994]

Command Post of the 4th Electronic Brigade

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelské stanoviště 4. radiotechnické brigády Command Post of 4th Electronic Brigade
    Originální název:
    Original Name:
    Velitelské stanoviště 4. radiotechnické brigády
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.12.1993
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany Command Post of 3rd Air Defense Division
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.12.1994
    Nástupce:
    Successor:
    Velitelské stanoviště 41. radiotechnické brigády Command Post of 41st Electronic Brigade
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.12.1993-31.12.1994 4. radiotechnická brigáda 01.12.1993-31.12.1994 4th Electronic Brigade
    Dislokace:
    Deployed:
    01.12.1993-31.12.1994 Větrušice, velitelské stanoviště /
    Velitel:
    Commander:
    01.12.1993-DD.MM.1994 Dostál, Josef (Plukovník)
    DD.MM.1994-31.12.1994 Hasil, Rudolf (Podplukovník)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    01.01.1993-31.12.1994


    01.12.1993-31.12.1994
    Poznámka:
    Note:
    01.12.1993-31.12.1994 Větrušice -
    Zdroje:
    Sources:
    "Historie místa velení letectvu a PVO Větrušice" 30. výročí 3.divize PVO Vlastní archiv
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141740#459222Verze : 0