Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany [1993-1993]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 641 příspěvků vloženo, 2529 editováno a 346 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany [1993-1993]

Command Post of the 3rd Air Defense Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany Command Post of the 3rd Air Defense Division
    Originální název:
    Original Name:
    3. Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany a 3. radiotechnické brigády
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1993
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany Command Post of 3rd Air Defense Division
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.12.1993
    Nástupce:
    Successor:
    Středisko řízení a velení sektor Čechy / Velitelské stanoviště 4. radiotechnické brigády Bohemia Sector Air Defense Control and Command Center / Command Post of 4th Electronic Brigade
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1993-31.12.1993 3. divize protivzdušné obrany 01.01.1993-31.12.1993 3rd Air Defence Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1993-30.12.1993 Větrušice, velitelské stanoviště /
    Velitel:
    Commander:
    01.05.1991-31.12.1993 Dostál, Josef (Plukovník)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.01.1993-31.12.1993 Naváděcí stanoviště NS-1 Lažany
    01.01.1993-31.12.1993 Naváděcí stanoviště NS-2 Stod
    01.01.1993-31.12.1993 Naváděcí stanoviště NS-3 Třebotovice
    01.01.1993-31.12.1993 Naváděcí stanoviště NS-4 Nepolisy
    01.01.1993-31.12.1993 Naváděcí stanoviště NS-5 Drnov


    01.01.1993-31.12.1993
    01.01.1993-31.12.1993 Ground Control Intercept (GCI-3) Trebotovice
    01.01.1993-31.12.1993 Ground Control Intercept Drnov (GCI-5)
    01.01.1993-31.12.1993 Ground Control Intercept Lazany (GCI-1)
    01.01.1993-31.12.1993 Ground Control Intercept Nepolisy (GCI-4)
    01.01.1993-31.12.1993 Ground Control Intercept Stod (GCI-2)


    01.01.1993-31.12.1993
    Poznámka:
    Note:
    01.01.1993-31.12.1993 VÚ 7791 Větrušice -
    Zdroje:
    Sources:

    Vojenský ústřední archiv Praha, Fond 3. divize PVOS


    Zdroj: "Historie místa velení letectvu a PVO Větrušice" 30. výročí 3.divize PVO Vlastní archiv
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141742#459224Verze : 3