Velitelské stanoviště 41. radiotechnické brigády [1995-1997]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1289 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelské stanoviště 41. radiotechnické brigády [1995-1997]

Command Post of 41st Electronic Brigade

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelské stanoviště 41. radiotechnické brigády Command Post of 41st Electronic Brigade
    Originální název:
    Original Name:
    Středisko řízení velení 41. radiotechnické brigády
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1995
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelské stanoviště 4. radiotechnické brigády Command Post of 4th Electronic Brigade
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.09.1997
    Nástupce:
    Successor:
    Místo velení 41. sektoru velení, řízení a průzkumu Command Place 41st Command, Control and Surveillance Sector
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1995-01.09.1997 41. radiotechnická brigáda
    01.01.1995-30.09.1997 41st Electronic Brigade
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1995-30.09.1997 Větrušice, velitelské stanoviště
    Velitel:
    Commander:
    01.01.1995-30.09.1997 Hasil, Rudolf (Podplukovník)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    01.01.1995-30.09.1997


    01.01.1995-30.09.1997
    Poznámka:
    Note:
    01.01.1995-30.09.1997 Větrušice -
    Zdroje:
    Sources:
    "Historie místa velení letectvu a PVO Větrušice" 30. výročí 3.divize PVO Vlastní archiv



    01.01.1995
    30.09.1997
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141747#459237Verze : 4