Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Místo velení 41. sektoru velení, řízení a průzkumu [1997-2000]

Command Place of the 41st Command, Control and Surveillance Sector

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Místo velení 41. sektoru velení, řízení a průzkumu Command Place 41st Command, Control and Surveillance Sector
    Originální název:
    Original Name:
    01.10.1997-01.12.1998 Zodolněné pracoviště 41. sektoru velení, řízení a průzkumu
    01.12.1998-30.09.2000 Řídící pracoviště 41. sektoru velení, řízení a průzkumu
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1997
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelské stanoviště 41. radiotechnické brigády Command Post of 41st Electronic Brigade
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.09.2000
    Nástupce:
    Successor:
    Místo velení 41. sektoru průzkumu a uvědomování Command Place 41st Surveillance and Warning Sector
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1997-30.09.2000 41. sektor velení, řízení a průzkumu 01.10.1997-30.09.2000 41st Command, Control and Surveillance Sector
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1997-30.09.2000 Větrušice, velitelské stanoviště
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1997-DD.MM.1998 Hasil, Rudolf (Podplukovník)
    DD.MM.1998-30.09.2000 Látal, Vladimír (Podplukovník)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.07.1997-30.09.2000 Naváděcí stanoviště NS-2 Třebotovice
    01.07.1997-30.09.2000 Naváděcí stanoviště NS-3 Nepolisy
    01.10.1997-30.09.2000 Naváděcí stanoviště NS-1 Větrušice

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.07.1997-30.09.2000 Ground Control Intercept Nepolisy (GCI-3)
    01.07.1997-30.09.2000 Ground Control Intercept Trebotovice
    01.10.1997-30.09.2000 Ground Control Intercept Vetrusice (GCI-1)

    Manually added items:
    Poznámka:
    Note:
    01.10.1997-30.09.2000 Větrušice -
    Zdroje:
    Sources:
    "Historie místa velení letectvu a PVO Větrušice" 30. výročí 3.divize PVO Vlastní archiv
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141748#459246Verze : 2
    Avatar
    Přikládám z "větrušické kroniky"...



    Zdroj: Vlastní archiv
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141748#495422Verze : 0