Buch, Friedrich von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1292 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Buch, Friedrich von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Buch von Buch
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich (Fritz) von Buch
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.01.1876 Braunsberg /
    24.01.1876 Braunsberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    04.04.1959 Kassel /
    04.04.1959 Kassel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141794#459360Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Buch von Buch
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich (Fritz) von Buch
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1895 Sekondeleutnant
    27.01.1907 Oberleutnant
    21.12.1909 Hauptmann
    22.03.1916 Major
    31.01.1920 Oberstleutnant
    01.08.1940 Oberst
    01.03.1943 Generálmajor
    18.08.1895 Sekondeleutnant
    27.01.1907 Oberleutnant
    21.12.1909 Hauptmann
    22.03.1916 Major
    31.01.1920 Oberstleutnant
    01.08.1940 Oberst
    01.03.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    24.01.1943-30.01.1943 Velitel : Dělostřelecké velitelství 19
    24.01.1943-30.01.1943 Commander : 19th Artillery Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    26.06.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141794#459361Verze : 0
    MOD