Rebešovice, Zodolněné velitelské stanoviště

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 403 příspěvků vloženo, 1142 editováno a 450 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Rebešovice, Zodolněné velitelské stanoviště

Rebesovice, Hard-Deeply Command Post

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Rebešovice, Zodolněné velitelské stanoviště Rebesovice, Hard-Deeply Command Post
    Originální název:
    Original Name:
    Zodolněné velitelské stanoviště Rebešovice
    Další názvy:
    Other Names:
    01.09.1961-01.09.1969 Velitelské stanoviště 2. sboru protivzdušné obrany státu
    01.09.1969-01.09.1977 Velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany státu
    01.09.1977-01.05.1991 Společné velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany státu a 2. radiotechnické brigády
    01.05.1991-01.03.1992 Společné velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany a 2. radiotechnické brigády


    Obec:
    Municipality:
    Rebešovice -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°06'40.89"N 16°38'47.24"E
    Vznik:
    Established:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    01.09.1961 01.10.1968 Rota bojového velení
    Combat Command Company of the Command 2nd State Air Defence Corps
    01.09.1961 01.10.1968 Rota bojového velení
    Combat Command Company of the Command 2nd State Air Defence Corps
    01.09.1961 01.09.1969 Velitelské stanoviště 2. sboru protivzdušné obrany státu
    Command Post of 2nd State Air Defense Corps
    01.09.1969 DD.MM.RRRR 1. spojovací rota
    1st Signal Company of the Command Post
    01.09.1969 01.05.1991 Velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany státu
    Command Post of 2nd State Air Defense Division
    01.09.1977 31.12.1992 Rota velení
    Command Company of the 2rd Operating Battalion
    01.09.1977 31.12.1992 Spojovací rota
    Signal Company of the 2nd Operating Battalion
    01.05.1991 31.12.1992 Velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany
    Command Post of 2nd Air Defense Division
    01.03.1992 31.12.1992 Velitelské stanoviště 2. radiotechnického pluku
    Command Post of 2nd Electronic Regiment
    01.01.1993 30.12.1993 Velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany
    Command Post of the 2nd Air Defense Division
    01.01.1993 30.11.1993 Velitelské stanoviště 2. radiotechnického pluku
    Command Post of 2nd Electronic Regiment
    01.12.1993 31.12.1994 Velitelské stanoviště 4. radiotechnického pluku
    Command Post of 4th Electronic Regiment
    01.01.1995 DD.MM.1996 Velitelské stanoviště 43. radiotechnické brigády
    Command Post 43th Electronic Brigade

    01.09.1961-01.09.1969 Velitelské stanoviště 2. sboru protivzdušné obrany státu
    01.09.1969-01.05.1991 Velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany státu
    01.05.1991-01.03.1994 Velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany
    01.09.1977-01.05.1991 Společné veliteské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany státu a 2. radiotechcké brigády
    01.05.1991-01.03.1992 Společné velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany a 2. radiotechnické brigády
    01.03.1992-30.11.1993 Společné velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany a 2. radiotechnického pluku
    01.12.1993-01.03.1994 Společné velitelské stanoviště 2. divize protivzdušné obrany a 4. radiotechnického pluku
    01.03.1994-31.12.1994 Velitelské stanoviště 4. radiotechnického pluku
    01.01.1995-DD.MM.1996 Velitelské stanoviště 43. radiotechnické brigády


    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.1996
    DD.MM.1996
    Poznámka:
    Note:
    - 01.09.1977-01.05.1991 Command Post of 2nd State Air Defense Corps and 2nd Radio Technical Brigade
    01.05.1991-01.03.1992 Command Post of 2nd Air Defense Division and 2nd Electronic Brigade
    01.03.1992-30.11.1993 Command Post of 2nd Air Defense Division and 2nd Electronic Regiment
    01.12.1993-01.03.1994 Command Post of 2nd Air Defense Division and 4th Electronic Regiment
    -
    Zdroje:
    Sources:
    www.valka.cz
    www.mapy.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141798#459370Verze : 1