Lattmann, Martin

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Lattmann, Martin

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Lattmann Lattmann
    Jméno:
    Given Name:
    Martin Martin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Martin Lattmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    10.02.1896 Freiburg/Elbe /
    10.02.1896 Freiburg/Elbe /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.08.1976 Berlín /
    11.08.1976 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 14. tanková divize Commander of the 14th Tank Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141805#459385Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Lattmann Lattmann
    Jméno:
    Given Name:
    Martin Martin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Martin Lattmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1915 poručík
    01.04.1925 nadporučík
    01.10.1930 kapitán
    01.01.1939 major
    01.12.1935 podplukovník
    01.10.1940 plukovník
    01.01.1943 Generálmajor
    DD.MM.1953 generálmajor policie NDR
    27.01.1915 Leutnant
    01.04.1925 Oberleutnant
    01.10.1930 Hauptmann
    01.01.1939 Major
    01.12.1935 Oberstleutnant
    01.10.1940 Oberst
    01.01.1943 Major General
    DD.MM.1953 Generalmajor der Volkspolizei
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    26.11.1942-DD.01.1943 Velitel : 14. tanková divize
    26.11.1942-DD.01.1943 Commander : 14th Tank Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.03.1966
    Bojový řád Za službu lidu a vlasti, stříbrný stupeň
    The Order for Merit for the Nation and Fatherland, Silver Degree
    Der Kampforden „Für Verdienste um Volk und Vaterland“, Silber Stufe
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141805#459386Verze : 0
    MOD