Christian, Eckhard

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 438 příspěvků vloženo, 1239 editováno a 472 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Christian, Eckhard

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Christian Christian
    Jméno:
    Given Name:
    Eckhard Eckhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Eckhard Christian
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.12.1907 Berlin /
    01.12.1907 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    03.01.985 Bad Kreuznach /
    03.01.985 Bad Kreuznach /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141822#459411Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Christian Christian
    Jméno:
    Given Name:
    Eckhard Eckhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Eckhard Christian
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.10.1930 Leutnant zur See
    01.01.1933 Oberleutnant zur See
    01.04.1935 Hauptmann
    01.06.1940 Major
    01.03.1942 Oberstleutnant
    01.03.1943 Oberst
    01.09.1944 Generálmajor
    01.10.1930 Leutnant zur See
    01.01.1933 Oberleutnant zur See
    01.04.1935 Hauptmann
    01.06.1940 Major
    01.03.1942 Oberstleutnant
    01.03.1943 Oberst
    01.09.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    21.08.1940-31.12.1940 Velitel : II. skupina Bombardovací eskadry 26
    21.08.1940-31.12.1940 Commander : 2nd Group of the 26th Bomber Wing
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    10.05.1945
    - Německý kříž stříbrný
    German Cross Silver
    Deutsche Kreuz in Silber
    -


    DD.MM.RRRR
    - Válečný záslužný kříž 1. třída s meči (1938)
    War Merit Cross 1st Class with Swords (1938)
    Kriegsverdienstkreuz I. Klasse mit Schwertern (1938)
    -


    DD.MM.RRRR
    Válečný záslužný kříž 2. třída s meči (1938)
    War Merit Cross 2nd Class with Swords (1938)
    Kriegsverdienstkreuz II. Klasse mit Schwertern (1938)
    -


    DD.MM.RRRR
    Vyznamenání za dlouholetou službu (Wehrmacht) 25 let
    Long Service Medal (Wehrmacht) 25 Years
    Dienstauszeichnung (Wehrmacht) 25 Jahre
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141822#459412Verze : 0
    MOD