Dieckhoff, Gerhard

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 570 příspěvků vloženo, 2269 editováno a 324 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dieckhoff, Gerhard

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dieckhoff Dieckhoff
    Jméno:
    Given Name:
    Gerhard Gerhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gerhard Dieckhoff
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.06.1892 Osterode /
    22.06.1892 Osterode /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    02.11.1964 Bernkastel-Kues /
    02.11.1964 Bernkastel-Kues /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141826#459419Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dieckhoff Dieckhoff
    Jméno:
    Given Name:
    Gerhard Gerhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gerhard Dieckhoff
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1915 Leutnant der Reserve
    01.10.1917 Oberleutnant
    01.08.1934 Hauptmann
    01.10.1935 Major
    01.04.1938 Oberstleutnant
    01.03.1941 Oberst
    01.09.1944 Generálmajor
    22.03.1915 Leutnant der Reserve
    01.10.1917 Oberleutnant
    01.08.1934 Hauptmann
    01.10.1935 Major
    01.04.1938 Oberstleutnant
    01.03.1941 Oberst
    01.09.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.MM.1941-DD.05.1942 Velitel : Velitelství letectva 6. armády
    DD.MM.1941-DD.05.1942 Commander : Air Force Command of the 10th Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141826#459420Verze : 0
    MOD