Diesing, Ullrich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 381 příspěvků vloženo, 1249 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Diesing, Ullrich

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Diesing Diesing
    Jméno:
    Given Name:
    Ullrich Ullrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ullrich Diesing
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.03.1911 Trzebiechów /
    12.03.1911 Trzebiechów /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.04.1945 Boizenburg /
    17.04.1945 Boizenburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Zomrel pri tragickej nehode. Killed in a Fatal Accident.
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141827#459421Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Diesing Diesing
    Jméno:
    Given Name:
    Ullrich Ullrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ullrich Diesing
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.12.1934 Polizei-Leutnant
    01.02.1935 Leutnant
    01.10.1936 Oberleutnant
    01.06.1939 Hauptmann
    01.04.1942 Major
    01.03.1943 Oberstleutnant
    01.03.1944 Oberst
    01.11.1945 Generálmajor
    01.12.1934 Polizei-Leutnant
    01.02.1935 Leutnant
    01.10.1936 Oberleutnant
    01.06.1939 Hauptmann
    01.04.1942 Major
    01.03.1943 Oberstleutnant
    01.03.1944 Oberst
    01.11.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.09.1941-04.01.1942 Velitel : I. skupina Eskadry rychlých bombardérů 210
    04.01.1942-02.03.1942 Velitel : I. skupina Těžké stíhací eskadry 1
    03.03.1942-22.09.1942 Velitel : Těžká stíhací eskadra 1
    15.09.1941-04.01.1942 Commander : 1st Group of the 210th Fast Bomber Wing
    04.01.1942-02.03.1942 Commander : 1st Group of the 1st Heavy Fighter Wing
    03.03.1942-22.09.1942 Commander : 1st Heavy Fighter Wing
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    06.09.1942
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    - Pilotní odznak (Wehrmacht)
    Pilot Badge (Wehrmacht)
    Flugzeugführerabzeichen (Wehrmacht)
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Vyznamenání za dlouholetou službu (Wehrmacht) 12 let
    Long Service Medal (Wehrmacht) 12 Years
    Dienstauszeichnung (Wehrmacht) 12 Jahre
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141827#459422Verze : 0
    MOD