Dini, Alexander

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1289 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dini, Alexander

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dini Dini
    Jméno:
    Given Name:
    Alexander Alexander
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alexander Dini
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.01.1895 Vídeň /
    21.01.1895 Vienna /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.04.1977 Vídeň
    17.04.1977 Vienna
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141828#459423Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dini Dini
    Jméno:
    Given Name:
    Alexander Alexander
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alexander Dini
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.09.1915 Leutnant
    01.08.1917 Oberleutnant
    08.07.1921 Hauptmann
    17.02.1934 Major (Bundesheer)
    15.03.1938 Major (Wehrmacht)
    20.04.1939 Oberstleutnant
    01.04.1941 Oberst
    01.10.1944 Generálmajor
    01.09.1915 Leutnant
    01.08.1917 Oberleutnant
    08.07.1921 Hauptmann
    17.02.1934 Major (Bundesheer)
    15.03.1938 Major (Wehrmacht)
    20.04.1939 Oberstleutnant
    01.04.1941 Oberst
    01.10.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.01.1944-01.10.1944 Velitel : Generál německého letectva Normanské ostrovy
    01.10.1944-DD.05.1945 Velitel : Generál německého letectva Normanské ostrovy
    01.01.1944-01.10.1944 Commander : General of the German Air Force Channel Islands
    01.10.1944-DD.05.1945 Commander : General of the German Air Force Channel Islands
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141828#459424Verze : 0
    MOD