Haverkamp, Wilhelm

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 416 příspěvků vloženo, 1494 editováno a 294 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Haverkamp, Wilhelm

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Haverkamp Haverkamp
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Haverkamp
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.06.1891 Maikammer /
    28.06.1891 Maikammer /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.11.1972 Ingolstadt /
    18.11.1972 Ingolstadt /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 711. pěší divize Commander of the 711th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141859#459498Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Haverkamp Haverkamp
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Haverkamp
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    01.10.1911-28.09.1912 Válečná škola Mnichov
    01.10.1911-28.09.1912 War-School Munich
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    28.10.1912 poručík
    14.01.1916 nadporučík
    01.07.1921 kapitán
    01.04.1932 major
    01.11.1934 podplukovník
    01.08.1937 plukovník
    01.08.1941 Generálmajor
    28.10.1912 Leutnant
    14.01.1916 Oberleutnant
    01.07.1921 Hauptmann
    01.04.1932 Major
    01.11.1934 Oberstleutnant
    01.08.1937 Oberst
    01.08.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.02.1939-31.01.1940 Velitel : Pěší pluk 63
    01.04.1942-15.07.1942 Velitel : 711. pěší divize
    01.02.1939-31.01.1940 Commander : 63rd Infantry Regiment
    01.04.1942-15.07.1942 Commander : 711th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141859#459499Verze : 0
    MOD