Nake, Albin

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 378 příspěvků vloženo, 1228 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Nake, Albin

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nake Nake
    Jméno:
    Given Name:
    Albin Albin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Albin Nake
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.03.1888 Újezdeček /
    01.03.1888 Kleinaugezd /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1947 Salzburg /
    DD.MM.1947 Salzburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 709. pěší divize
    velitel: 264. pěší divize
    velitel: 159. pěší divize
    Commander of the 709th Infantry Division
    Commander of the 264th Infantry Division
    Commander of the 159th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141872#459534Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nake Nake
    Jméno:
    Given Name:
    Albin Albin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Albin Nake
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.12.1934 podplukovník
    01.02.1939 plukovník
    01.04.1942 Generálmajor
    01.07.1943 Generálporučík
    18.12.1934 Oberstleutnant
    01.02.1939 Oberst
    01.04.1942 Major General
    01.07.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.09.1939-31.07.1941 Velitel : Pluk horských myslivců 136
    15.07.1942-15.03.1943 Velitel : 709. pěší divize
    08.09.1944-29.09.1944 Velitel : 159. záložní divize
    01.09.1939-31.07.1941 Commander : 136th Mountain Jaeger Regiment
    15.07.1942-15.03.1943 Commander : 709th Infantry Division
    08.09.1944-29.09.1944 Commander : 159th Reserve Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    29.11.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141872#459537Verze : 0
    MOD