Fitzau, Erich-Erdmann

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 375 příspěvků vloženo, 1215 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fitzau, Erich-Erdmann

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fitzau Fitzau
    Jméno:
    Given Name:
    Erich-Erdmann Erich-Erdmann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich-Erdmann Fitzau
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    31.05.1896 Köthen /
    31.05.1896 Köthen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    07.10.1953 Baden-Baden /
    07.10.1953 Baden-Baden /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141873#459541Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fitzau Fitzau
    Jméno:
    Given Name:
    Erich-Erdmann Erich-Erdmann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich-Erdmann Fitzau
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    04.10.1914 Leutnant
    15.06.1920 Polizei-Leutnant
    30.06.1926 Polizei-Hauptmann
    01.04.1935 Polizei-Major
    01.09.1935 Major
    01.10.1937 Oberstleutnant
    01.01.1940 Oberst
    01.03.1944 Generálmajor
    04.10.1914 Leutnant
    15.06.1920 Polizei-Leutnant
    30.06.1926 Polizei-Hauptmann
    01.04.1935 Polizei-Major
    01.09.1935 Major
    01.10.1937 Oberstleutnant
    01.01.1940 Oberst
    01.03.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.1937-01.04.1939 Velitel : I. skupina Bombardovací eskadry 153
    01.10.1937-01.04.1939 Commander : 1st Group of the 153rd Bomber Wing
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141873#459571Verze : 0
    MOD