Kuprion, Hermann

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1289 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kuprion, Hermann

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kuprion Kuprion
    Jméno:
    Given Name:
    Hermann Hermann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hermann Kuprion
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.05.1880 Neustadt /
    29.05.1880 Neustadt /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    21.08.1951 Zirndorf /
    21.08.1951 Zirndorf /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 557. pěší divize Commander of the 557th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141884#459559Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kuprion Kuprion
    Jméno:
    Given Name:
    Hermann Hermann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hermann Kuprion
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    07.03.1900 poručík
    09.03.1908 nadporučík
    01.04.1913 kapitán
    01.10.1921 major
    01.03.1927 podplukovník
    01.04.1930 plukovník
    01.02.1933 Generálmajor
    01.07.1941 Generálporučík
    07.03.1900 Leutnant
    09.03.1908 Oberleutnant
    01.04.1913 Hauptmann
    01.10.1921 Major
    01.03.1927 Oberstleutnant
    01.04.1930 Oberst
    01.02.1933 Major General
    01.07.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.02.1940-31.08.1940 Velitel : 557. pěší divize
    15.02.1940-31.08.1940 Commander : 557th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141884#459560Verze : 0
    MOD