Gottschalk, Friedrich-Carl

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 367 příspěvků vloženo, 1735 editováno a 2884 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Gottschalk, Friedrich-Carl

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gottschalk Gottschalk
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich-Carl Friedrich-Carl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich-Carl Gottschalk
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.09.1892 Brandenburg /
    30.09.1892 Brandenburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.02.1960 Berlín /
    14.02.1960 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 540. pěší divize Commander of the 540th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141886#459564Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gottschalk Gottschalk
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich-Carl Friedrich-Carl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich-Carl Gottschalk
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1912 poručík
    28.11.1917 nadporučík
    01.10.1920 nadporučík (policie)
    13.07.1921 kapitán (policie)
    01.01.1934 major (policie)
    15.10.1935 major
    01.01.1937 podplukovník
    17.08.1940 plukovník
    01.02.1944 Generálmajor
    18.08.1912 Leutnant
    28.11.1917 Oberleutnant
    01.10.1920 Oberleutnant der Polizei
    13.07.1921 Hauptmann der Polizei
    01.01.1934 Major der Polizei
    15.10.1935 Major
    01.01.1937 Oberstleutnant
    17.08.1940 Oberst
    01.02.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    19.09.1942-22.11.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 126
    18.03.1943-01.09.1943 Velitel : Dělostřelecké velitelství 103
    10.09.1943-21.08.1944 Velitel : Dělostřelecké velitelství 502
    31.03.1945-08.05.1945 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 540

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    19.09.1942-22.11.1942 Commander : 126th Artillery Command
    18.03.1943-01.09.1943 Commander : 103rd Artillery Command
    10.09.1943-21.08.1944 Commander : 502nd Artillery Command
    31.03.1945-08.05.1945 Commander : 540th Special Purpose Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141886#459565Verze : 0
    MOD