Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kociha

okr. Rimavská Sobota

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Kociha Kociha
    Originální název:
    Original Name:
    Kociha
    Další názvy:
    Other Names:
    (1298) Kechege, (1360) Kecheke, Kechyge, (1404) Kechegew, (1773) Kocziha, (1920) Kociha, maďarsky Kecege.
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Rimavská Sobota Rimavská Sobota District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°28'44.56"N 19°56'40.0"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1298
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Kostol neskoroklasicistický evanjelický z roku 1856
    Pamätník padlým počas 2. svetovej vojny
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-obce.sk ; www.kociha.ocu.sk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141893#459583Verze : 0
    MOD