Petrauschke, Rudolf

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 342 příspěvků vloženo, 1828 editováno a 250 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Petrauschke, Rudolf

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Petrauschke Petrauschke
    Jméno:
    Given Name:
    Rudolf Rudolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rudolf Petrauschke
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.06.1896 Trachenberg /
    29.06.1896 Trachenberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.10.1965 Wunstorf /
    12.10.1965 Wunstorf /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 1. polní divize (L) Commander of the 1st Field Division (L)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: ww2gravestone.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141903#459597Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Petrauschke Petrauschke
    Jméno:
    Given Name:
    Rudolf Rudolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rudolf Petrauschke
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1916 poručík
    DD.MM.1921 nadporučík (policie)
    DD.MM.1926 kapitán (policie)
    01.10.1935 major
    01.01.1938 podplukovník
    01.11.1940 plukovník
    DD.MM.RRRR Generálmajor
    27.01.1916 Leutnant
    DD.MM.1921 Oberleutnant der Polizei
    DD.MM.1926 Hauptmann der Polize
    01.10.1935 Major
    01.01.1938 Oberstleutnant
    01.11.1940 Oberst
    DD.MM.RRRR Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.11.1943-DD.01.1944 Velitel : 1. polní divize (L)
    01.11.1943-DD.01.1944 Commander : 1st Field Division (L)
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141903#459598Verze : 0
    MOD