Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 369 příspěvků vloženo, 1699 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Bourquin, Alexander

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bourquin Bourquin
    Jméno:
    Given Name:
    Alexander Alexander
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alexander Bourquin
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.05.1896 Nazereth /
    21.05.1896 Nazereth /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    05.12.1966 Braunschweig /
    05.12.1966 Braunschweig /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 114. myslivecká divize Commander of the 114th Ranger Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    www.specialcamp11.co.uk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141918#459627Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bourquin Bourquin
    Jméno:
    Given Name:
    Alexander Alexander
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alexander Bourquin
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    13.03.1916 poručík
    31.07.1925 nadporučík
    01.11.1930 kapitán
    01.12.1935 major
    01.01.1939 podplukovník
    01.12.1941 plukovník
    20.02.1944 Generálmajor
    20.09.1944 Generálporučík
    13.03.1916 Leutnant
    31.07.1925 Oberleutnant
    01.11.1930 Hauptmann
    01.12.1935 Major
    01.01.1939 Oberstleutnant
    01.12.1941 Oberst
    20.02.1944 Major General
    20.09.1944 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.11.1943-30.11.1943 Velitel : 11. polní divize (L)
    01.12.1943-19.05.1944 Velitel : 114. myslivecká divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.11.1943-30.11.1943 Commander : 11th Field Division (L)
    01.12.1943-19.05.1944 Commander : 114th Jaeger Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    www.specialcamp11.co.uk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141918#459629Verze : 0
    MOD