Korte, Heinz

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 655 příspěvků vloženo, 2753 editováno a 319 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Korte, Heinz

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Korte Korte
    Jméno:
    Given Name:
    Heinz Heinz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heinz Korte
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    10.04.1893 Geldern /
    10.04.1893 Geldern /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.11.1980 Bad Oeynhausen /
    17.11.1980 Bad Oeynhausen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Dělostřelecké velitelství 102
    velitel: Vyšší velitelství dělostřelectva 310
    Commander of the 102nd Artillery Command
    Commander of the 310th Higher Artillery Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141920#459633Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Korte Korte
    Jméno:
    Given Name:
    Heinz Heinz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heinz Korte
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.02.1913 poručík
    06.06.1916 nadporučík
    01.03.1923 kapitán
    01.06.1933 major
    01.06.1936 podplukovník
    01.06.1936 plukovník
    01.04.1942 Generálmajor
    18.02.1913 Leutnant
    06.06.1916 Oberleutnant
    01.03.1923 Hauptmann
    01.06.1933 Major
    01.06.1936 Oberstleutnant
    01.06.1936 Oberst
    01.04.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.05.1940-06.06.1941 Velitel : Dělostřelecké velitelství 133
    07.03.1942-26.09.1942 Velitel : Vyšší dělostřelecké velitelství 310
    01.04.1944-DD.04.1944 Velitel : 13. polní divize (L)
    20.09.1941-DD.MM.RRRR Velitel : Dělostřelecké velitelství 102
    15.05.1940-06.06.1941 Commander : 133rd Artillery Command
    20.09.1941-DD.MM.RRRR Commander : 102nd Artillery Command
    07.03.1942-26.09.1942 Commander : 310th Higher Artillery Command
    01.04.1944-DD.04.1944 Commander : 13th Field Division (L)
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141920#459634Verze : 0
    MOD