Fronhöfer, Erich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 648 příspěvků vloženo, 1784 editováno a 713 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fronhöfer, Erich

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fronhöfer Fronhoefer
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Fronhöfer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.12.1895 Ragaischen /
    27.12.1895 Ragaischen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.01.1970 Dortmund /
    12.01.1970 Dortmund /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 20. polní divize (L) Commander of the 20th Field Division (L)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141921#459635Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fronhöfer Fronhoefer
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Fronhöfer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.06.1915 poručík
    31.07.1925 nadporučík
    01.05.1930 kapitán
    01.12.1935 major
    01.01.1939 podplukovník
    01.11.1941 plukovník
    01.08.1944 Generálmajor
    18.06.1915 Leutnant
    31.07.1925 Oberleutnant
    01.05.1930 Hauptmann
    01.12.1935 Major
    01.01.1939 Oberstleutnant
    01.11.1941 Oberst
    01.08.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.08.1940-25.02.1942 Velitel : Tankový pluk 10
    01.11.1943-25.11.1943 Velitel : 20. polní divize (L)
    15.10.1944-28.11.1944 Velitel : 20. útočná divize letectva
    01.04.1945-08.05.1945 Velitel : 547. divize lidových granátníků
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Polní divize letectva 20
    10.08.1940-25.02.1942 Commander : 10th Tank Regiment
    01.11.1943-25.11.1943 Commander : 20th Field Division (L)
    15.10.1944-28.11.1944 Commander : 20th Air Force Assault Division
    01.04.1945-08.05.1945 Commander : 547th People\'s Grenadier Division
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 20th Air Force Field Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    24.07.1941
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141921#459636Verze : 0
    MOD