Baltzer, Martin

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Baltzer, Martin

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Baltzer Baltzer
    Jméno:
    Given Name:
    Martin Martin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Martin Baltzer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    04.10.1889 Strehla /
    04.10.1889 Strehla /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.08.1955 Wiesbaden /
    13.08.1955 Wiesbaden /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 172 Commander of the 172nd Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: balsi.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141976#459766Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Baltzer Baltzer
    Jméno:
    Given Name:
    Martin Martin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Martin Baltzer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    23.09.1911 poručík
    11.11.1915 nadporučík
    19.03.1921 kapitán
    01.01.1932 major
    01.10.1934 podplukovník
    20.04.1937 plukovník
    20.04.1941 Generálmajor
    23.09.1911 Leutnant
    11.11.1915 Oberleutnant
    19.03.1921 Hauptmann
    01.01.1932 Major
    01.10.1934 Oberstleutnant
    20.04.1937 Oberst
    20.04.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    14.01.1945-DD.03.1945 Velitel : 172. záložní divize
    14.01.1945-DD.03.1945 Commander : 172nd Reserve Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141976#459767Verze : 0
    MOD