Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 349 příspěvků vloženo, 1496 editováno a 334 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Barth, Otto

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Barth Barth
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Barth
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    18.06.1891 Drážďany /
    18.06.1891 Dresden /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    03.05.1963 Erlangen /
    03.05.1963 Erlangen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 30. pěší divize
    velitel: 21. polní divize (L)
    Commander of the 30th Infantry Division
    Commander of the 21st Field-Division (L)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    nositel Rytířského kříže Recipient of the Knigh's Cross of the Iron Cross
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: www.ritterkreuztraeger-1939-45.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141981#459779Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Barth Barth
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Barth
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    09.08.1912 poručík
    22.05.1917 nadporučík
    21.09.1936 kapitán
    01.03.1937 major
    01.08.1940 podplukovník
    01.02.1942 plukovník
    09.11.1944 Generálmajor
    09.08.1912 Leutnant
    22.05.1917 Oberleutnant
    21.09.1936 Hauptmann
    01.03.1937 Major
    01.08.1940 Oberstleutnant
    01.02.1942 Oberst
    09.11.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.08.1944-30.01.1945 Velitel : 30. pěší divize
    16.02.1945-08.05.1945 Velitel : 21. polní divize (L)

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    15.08.1944-30.01.1945 Commander : 30th Infantry Division
    16.02.1945-08.05.1945 Commander : 21st Field Division (L)

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    15.05.1943
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    19.10.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Medaile za zimní bitvu na východě 1941-42
    Eastern Front Medal 1941-42
    Medaille Winterschlacht im Osten 1941-42
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141981#459780Verze : 0
    MOD