Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1379 editováno a 288 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Bülow, Cord von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Bülow von Bülow
    Jméno:
    Given Name:
    Cord Cord
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Cord von Bülow
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.06.1892 Neubrandenburg /
    29.06.1892 Neubrandenburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    01.03.1942 Vitebsk /
    01.03.1942 Vitebsk /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    padl v boji killed in action
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/SpH6I
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142088#460058Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Bülow von Bülow
    Jméno:
    Given Name:
    Cord Cord
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Cord von Bülow
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.06.1913 poručík
    18.08.1916 nadporučík
    01.09.1923 kapitán
    01.07.1933 major
    01.03.1936 podplukovník
    01.08.1938 plukovník
    01.02.1942 Generálmajor
    16.06.1913 Leutnant
    18.08.1916 Oberleutnant
    01.09.1923 Hauptmann
    01.07.1933 Major
    01.03.1936 Oberstleutnant
    01.08.1938 Oberst
    01.02.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    23.10.1939-08.05.1940 Velitel : Střelecký pluk 12
    20.05.1940-07.06.1940 Velitel : Střelecký pluk 12
    04.08.1941-01.03.1942 Velitel : 10. střelecká brigáda

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    23.10.1939-08.05.1940 Commander : 12th Rifle Regiment
    20.05.1940-07.06.1940 Commander : 12th Rifle Regiment
    04.08.1941-01.03.1942 Commander : 10th Rifle Brigade

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142088#460059Verze : 0
    MOD