Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1377 editováno a 288 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Gerlach, Adolf

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gerlach Gerlach
    Jméno:
    Given Name:
    Adolf Adolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Adolf Gerlach
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.01.1894 Singlis /
    15.01.1894 Singlis /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.05.1953 Bonn /
    14.05.1953 Bonn /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142119#460108Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gerlach Gerlach
    Jméno:
    Given Name:
    Adolf Adolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Adolf Gerlach
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    02.09.1915 Leutnant
    15.05.1920 Oberleutnant
    26.05.1920 Polizei-Oberleutnant
    01.04.1924 Polizei-Hauptmann
    01.04.1934 Major
    01.06.1935 Hauptmann
    01.10.1935 Major
    01.06.1938 Oberstleutnant
    01.10.1934 Oberst
    01.04.1944 Generálmajor
    02.09.1915 Leutnant
    15.05.1920 Oberleutnant
    26.05.1920 Polizei-Oberleutnant
    01.04.1924 Polizei-Hauptmann
    01.04.1934 Major
    01.06.1935 Hauptmann
    01.10.1935 Major
    01.06.1938 Oberstleutnant
    01.10.1934 Oberst
    01.04.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Protiletadlová dělostřelecká brigáda XII
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Protiletadlová dělostřelecká brigáda Normanské ostrovy

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 12th Anti-Aircraft Artillery Brigade
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Anti-Aircraft Artillery Brigade Channel Islands

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142119#460109Verze : 0
    MOD