Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 369 příspěvků vloženo, 1699 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Gnamm, Walter

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gnamm Gnamm
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter Gnamm
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    MDDr. Dr.med.dent.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.05.1895 Alpirsbach /
    28.05.1895 Alpirsbach /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.04.1947 Garmisch-Partenkirchen /
    20.04.1947 Garmisch-Partenkirchen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142122#460116Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gnamm Gnamm
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter Gnamm
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1914 Leutnant
    12.04.1920 Oberleutnant
    01.07.1934 Hauptmann
    01.07.1935 Major
    01.10.1937 Oberstleutnant
    01.06.1940 Oberst
    01.06.1943 Generálmajor
    22.03.1914 Leutnant
    12.04.1920 Oberleutnant
    01.07.1934 Hauptmann
    01.07.1935 Major
    01.10.1937 Oberstleutnant
    01.06.1940 Oberst
    01.06.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.01.1939-25.08.1939 Velitel : Průzkumná skupina 21
    19.11.1939-10.03.1940 Velitel : Velitelství letectva 8. armády
    11.04.1940-05.08.1940 Velitel : Velitelství letectva Kleistovy skupiny
    06.08.1940-21.06.1941 Velitel : Velitelství letectva 16. armády
    22.06.1941-25.10.1941 Velitel : Velitelství letectva Tankové skupiny 1
    25.10.1941-31.12.1941 Velitel : Velitelství letectva 1. tankové armády
    01.01.1942-23.02.1942 Velitel : Velitelství letectva Kleistovy armádní skupiny

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.01.1939-25.08.1939 Commander : 21st Reconnaissance Group
    19.11.1939-10.03.1940 Commander : Air Force Command of the 8th Army
    11.04.1940-05.08.1940 Commander : Air Force Command of the Group Group von Kleist
    06.08.1940-21.06.1941 Commander : Air Force Command of the 16th Army
    22.06.1941-25.10.1941 Commander : Air Force Command of the 1st Tank Group
    25.10.1941-31.12.1941 Commander : Air Force Command of the 1st Tank Army
    01.01.1942-23.02.1942 Commander : Air Force Command of the Army Group von Kleist

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.oocities.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142122#460117Verze : 0
    MOD