Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 348 příspěvků vloženo, 1492 editováno a 334 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hasse, Hans

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hasse Hasse
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans (Johann) Hasse
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.10.1878 Glogau /
    08.10.1878 Glogau /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.111.1968 ?
    20.111.1968 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142160#460225Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hasse Hasse
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans (Johann) Hasse
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.11.1898 Leutnant
    04.08.1909 Oberleutnant
    01.10.1913 Hauptmann
    22.03.1918 Major
    01.03.1935 Oberstleutnant
    01.08.1937 Oberst
    01.11.1941 Generálmajor
    25.11.1898 Leutnant
    04.08.1909 Oberleutnant
    01.10.1913 Hauptmann
    22.03.1918 Major
    01.03.1935 Oberstleutnant
    01.08.1937 Oberst
    01.11.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.03.1941-30.11.1942 Velitel : Stavební brigáda letectva III

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.03.1941-30.11.1942 Commander : 3rd Air Force Construction Brigade

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142160#460226Verze : 0
    MOD