Damerau-Dambrowski, Joachim von der

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Damerau-Dambrowski, Joachim von der

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von der Damerau-Dambrowski von der Damerau-Dambrowski
    Jméno:
    Given Name:
    Joachim Joachim
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Joachim von der Damerau-Dambrowski
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.08.1896 Kiel /
    07.08.1896 Kiel /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    22.07.1943 Orel /
    22.07.1943 Orel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 12. pluk tankových granátníků Commander of the 12th Armored Grenadier Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    padl v boji killed in action
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/ip1XD
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142195#460328Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von der Damerau-Dambrowski von der Damerau-Dambrowski
    Jméno:
    Given Name:
    Joachim Joachim
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Joachim von der Damerau-Dambrowski
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    12.08.1914 poručík
    31.12.1920 nadporučík
    01.06.1934 kapitán
    01.04.1938 major
    01.06.1941 podplukovník
    01.04.1942 plukovník
    01.07.1943 Generálmajor
    12.08.1914 Leutnant
    31.12.1920 Oberleutnant
    01.06.1934 Hauptmann
    01.04.1938 Major
    01.06.1941 Oberstleutnant
    01.04.1942 Oberst
    01.07.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    04.07.1942-05.07.1942 Velitel : Střelecký pluk 12
    05.07.1942-22.07.1943 Velitel : Pluk tankových granátníků 12
    04.07.1942-05.07.1942 Commander : 12th Rifle Regiment
    05.07.1942-22.07.1943 Commander : 12th Tank Grenadier Regiment
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    28.02.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142195#460329Verze : 0
    MOD