Dauber, Julius

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 448 příspěvků vloženo, 1256 editováno a 419 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dauber, Julius

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dauber Dauber
    Jméno:
    Given Name:
    Julius Julius
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Julius Dauber
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.01.1881 Marburg /
    24.01.1881 Marburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1946 Camp Tschechowetz /
    DD.MM.1946 Camp Tschechowetz /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel zajateckých táborů ve Vojenské správní oblasti XI Commander of POWs in Military Administration Region XI
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    zemřel v sovětském zajetí died in Soviet captivity
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142214#460363Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dauber Dauber
    Jméno:
    Given Name:
    Julius Julius
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Julius Dauber
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1901 poručík
    27.01.1910 nadporučík
    19.08.1914 kapitán
    01.05.1923 major
    01.02.1929 podplukovník
    01.02.1932 plukovník
    01.07.1942 Generálmajor
    18.08.1901 Leutnant
    27.01.1910 Oberleutnant
    19.08.1914 Hauptmann
    01.05.1923 Major
    01.02.1929 Oberstleutnant
    01.02.1932 Oberst
    01.07.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142214#460364Verze : 0
    MOD