Kapuste, Gotthardt

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 600 příspěvků vloženo, 2553 editováno a 285 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kapuste, Gotthardt

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kapuste Kapuste
    Jméno:
    Given Name:
    Gotthardt Gotthardt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gotthardt Kapuste
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.06.1894 Reichenbach /
    17.06.1894 Reichenbach /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    19.05.1951 Kirchheim-Teck /
    19.05.1951 Kirchheim-Teck /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142238#460433Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kapuste Kapuste
    Jméno:
    Given Name:
    Gotthardt Gotthardt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gotthardt Kapuste
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    20.05.1914 Leutnant
    18.12.1920 Oberleutnant
    01.10.1934 Hauptmann
    01.07.1935 Major
    01.10.1937 Oberstleutnant
    01.06.1940 Oberst
    01.12.1943 Generálmajor
    16.06.1913 Leutnant
    18.08.1916 Oberleutnant
    01.08.1923 Hauptmann
    01.07.1933 Major
    01.07.1935 Oberstleutnant
    01.08.1937 Oberst
    01.12.1939 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.11.1938-13.11.1939 Velitel : Průzkumná skupina 121
    14.11.1939-09.03.1940 Velitel : Doplňovací průzkumná letka (armádní) Hlavního velitele pozemního vojska
    10.03.1940-31.03.1940 Velitel : Doplňovací průzkumná skupina Hlavního velitele pozemního vojska
    01.11.1938-13.11.1939 Commander : 121st Reconnaissance Group
    14.11.1939-09.03.1940 Commander : Replacement Reconnaissance Squadron (Army) of the Main Commander of the Army
    10.03.1940-31.03.1940 Commander : Replacement Reconnaissance Group of the High Commander of the Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142238#460434Verze : 0
    MOD