Deckmann, Werner

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1129 editováno a 341 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Deckmann, Werner

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Deckmann Deckmann
    Jméno:
    Given Name:
    Werner Werner
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Werner Deckmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.07.1892 Gdaňsk /
    12.07.1892 Danzig /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    27.02.1945 Neuruppin /
    27.02.1945 Neuruppin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel Vojenského výcvikového prostoru Stablack
    /Truppenübungsplatz Stablack/
    Commandant of the Troop Exercise Grounds Stablack
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/ZcgQI
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142243#460445Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Deckmann Deckmann
    Jméno:
    Given Name:
    Werner Werner
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Werner Deckmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    13.09.1911 poručík
    25.11.1916 nadporučík
    01.03.1924 kapitán
    01.12.1934 major
    01.04.1936 podplukovník
    01.01.1939 plukovník
    01.09.1942 Generálmajor
    13.09.1911 Leutnant
    25.11.1916 Oberleutnant
    01.03.1924 Hauptmann
    01.12.1934 Major
    01.04.1936 Oberstleutnant
    01.01.1939 Oberst
    01.09.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142243#460446Verze : 0
    MOD