Dempwolff, Hugo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 600 příspěvků vloženo, 2553 editováno a 285 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dempwolff, Hugo

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dempwolff Dempwolff
    Jméno:
    Given Name:
    Hugo Hugo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hugo Dempwolff
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    18.09.1898 Süderneuland /
    18.09.1898 Süderneuland /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    09.12.1984 Hannover /
    09.12.1984 Hannover /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 276. divize lidových granátníků Commander of the 276th People`s Grenadier Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://ww2gravestone.com/general/dempwolff-hugo
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142247#460465Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dempwolff Dempwolff
    Jméno:
    Given Name:
    Hugo Hugo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hugo Dempwolff
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    30.09.1917 poručík
    01.08.1926 nadporučík
    01.08.1933 kapitán
    01.08.1937 major
    01.09.1940 podplukovník
    01.02.1942 plukovník
    01.03.1945 Generálmajor
    30.09.1917 Leutnant
    01.08.1926 Oberleutnant
    01.08.1933 Hauptmann
    01.08.1937 Major
    01.09.1940 Oberstleutnant
    01.02.1942 Oberst
    01.03.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    18.12.1944-DD.03.1945 Velitel : 276. divize lidových granátníků
    18.12.1944-DD.03.1945 Commander : 276th People\'s Grenadier Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142247#460466Verze : 0
    MOD