321. tankový prapor (lehký) [1921-1930]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

321. tankový prapor (lehký) [1921-1930]

321st Tank Battalion (Light)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    321. tankový prapor (lehký) 321st Tank Battalion (Light)
    Originální název:
    Original Name:
    321st Tank Battalion (Light)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    29.07.1921
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    20.05.1930
    Nástupce:
    Successor:
    2. prapor 309. tankového pluku 2nd Bn., 309th Tank Regiment
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    29.07.1921-20.05.1930 9. tanková skupina
    29.07.1921-20.05.1930 9th Tank Group
    Dislokace:
    Deployed:
    29.07.1921-07.09.1922 not initiated
    07.09.1922-20.05.1930 Chicago, ?

    Velitel:
    Commander:
    07.09.1922-01.11.1923 Callahan, Edwin B. (Major)
    24.11.1923-20.05.1930 Huxley, Henry M. (Major)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Clay, Steven E.: U.S. Army Order of Battle 1919-1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations, Combat Studies Institute Press, US Army Combined Arms Center, Fort Leavenworth, KS, 2010
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142260#460490Verze : 1
    MOD