Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1358 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dewitz-Krebs, Günther von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Dewitz-Krebs von Dewitz- Krebs
    Jméno:
    Given Name:
    Günther Günther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Günther von Dewitz genannt von Krebs
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.12.1885 Berlin /
    06.12.1885 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    05.06.1940 Tergnier /
    05.06.1940 Tergnier /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 483. pěší pluk Commander of the 483rd Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    padl v boji killed in action
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/iOfUe
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142264#460514Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Dewitz-Krebs von Dewitz- Krebs
    Jméno:
    Given Name:
    Günther Günther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Günther von Dewitz genannt von Krebs
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    15.05.1905 poručík
    22.04.1914 nadporučík
    18.06.1915 kapitán
    01.02.1928 major
    01.10.1932 podplukovník
    01.09.1934 plukovník
    01.04.1943 Generálmajor
    15.05.1905 Leutnant
    22.04.1914 Oberleutnant
    18.06.1915 Hauptmann
    01.02.1928 Major
    01.10.1932 Oberstleutnant
    01.09.1934 Oberst
    01.04.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.10.1935-31.03.1937 Velitel : Pěší pluk 47

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    15.10.1935-31.03.1937 Commander : 47th Infantry Regiment

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142264#460516Verze : 0
    MOD