Drescher, Friedrich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 428 příspěvků vloženo, 1554 editováno a 350 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Drescher, Friedrich

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Drescher Drescher
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Drescher
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.03.1906 Norimberk /
    19.03.1906 Nuremberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    09.04.1984 Norimberk /
    09.04.1984 Nuremberg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: Hlavní ubytovací správa pozemního vojska Chief Of Staff of the General Quartermaster of the Army
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142312#460683Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Drescher Drescher
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Drescher
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.12.1928 poručík (policie)
    01.01.1933 nadporučík (policie)
    15.10.1935 nadporučík
    01.10.1936 kapitán
    01.08.1941 major
    01.01.1943 podplukovník
    01.05.1944 plukovník
    20.04.1945 Generálmajor
    16.12.1928 Leutnant der Polizei
    01.01.1933 Oberleutnant der Polizei
    15.10.1935 Oberleutnant
    01.10.1936 Hauptmann
    01.08.1941 Major
    01.01.1943 Oberstleutnant
    01.05.1944 Oberst
    20.04.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    30.03.1943
    - Německý kříž stříbrný
    German Cross Silver
    Deutsche Kreuz in Silber
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142312#460685Verze : 0
    MOD