Koehler, Fritz

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Koehler, Fritz

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Koehler Koehler
    Jméno:
    Given Name:
    Fritz Fritz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Fritz Koehler
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.11.1897 Derby
    14.11.1897 Derby
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.02.1949 Ulm-Söflingen /
    20.02.1949 Ulm-Söflingen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142326#460700Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Koehler Koehler
    Jméno:
    Given Name:
    Fritz Fritz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Fritz Koehler
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    09.08.1915 Leutnant deer Reserve
    01.03.1920 Oberleutnant der Reserve
    01.04.1935 Hauptmann
    01.08.1937 Major
    01.04.1941 Oberstleutnant
    01.09.1942 Oberst
    01.08.1944 Generálmajor
    09.08.1915 Leutnant deer Reserve
    01.03.1920 Oberleutnant der Reserve
    01.04.1935 Hauptmann
    01.08.1937 Major
    01.04.1941 Oberstleutnant
    01.09.1942 Oberst
    01.08.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    20.03.1941-31.03.1941 Velitel : Průzkumná skupina 122
    01.04.1941-31.08.1942 Velitel : Průzkumná skupina 122
    01.09.1942-11.09.1942 Velitel : Průzkumná skupina 122
    20.03.1941-31.03.1941 Commander : 122nd Reconnaissance Group
    01.04.1941-31.08.1942 Commander : 122nd Reconnaissance Group
    01.09.1942-11.09.1942 Commander : 122nd Reconnaissance Group
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    04.11.1941
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142326#460702Verze : 0
    MOD