Dufay, Walter von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 428 příspěvků vloženo, 1554 editováno a 350 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dufay, Walter von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Dufay von Dufay
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter von Dufay
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.08.1883 Berlin /
    28.08.1883 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    09.03.1943 Berlin /
    09.03.1943 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Vojenský výcvikový prostor Döberitz Commandant of the Troop Exercise Grounds Döberitz
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142331#460712Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Dufay von Dufay
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter von Dufay
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1904 poručík
    19.12.1911 nadporučík
    08.11.1914 kapitán
    01.02.1926 major
    01.11.1930 podplukovník
    01.04.1933 plukovník
    01.04.1936 Generálmajor
    18.08.1904 Leutnant
    19.12.1911 Oberleutnant
    08.11.1914 Hauptmann
    01.02.1926 Major
    01.11.1930 Oberstleutnant
    01.04.1933 Oberst
    01.04.1936 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.02.1934-30.06.1936 Velitel : Vojenský výcvikový prostor Döberitz
    01.02.1934-30.06.1936 Commander : Military Training Area Döberitz
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142331#460713Verze : 0
    MOD