Ebner, Karl

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 375 příspěvků vloženo, 1215 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ebner, Karl

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ebner Ebner
    Jméno:
    Given Name:
    Karl Karl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl Ebner
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    10.09.1885 Judenburg /
    10.09.1885 Judenburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.08.1942 Vídeň /
    11.08.1942 Vienna /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Dělostřelecké velitelství 114 Commander of the 114th Artillery Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142360#460771Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ebner Ebner
    Jméno:
    Given Name:
    Karl Karl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl Ebner
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1906 poručík
    01.11.1911 nadporučík
    01.07.1915 kapitán
    23.06.1923 štábní kapitán
    07.07.1926 major
    19.07.1932 podplukovník
    18.12.1936 plukovník
    01.04.1939 Generálmajor
    18.08.1906 Leutnant
    01.11.1911 Oberleutnant
    01.07.1915 Hauptmann
    23.06.1923 Stabs - Hauptmann
    07.07.1926 Major
    19.07.1932 Oberstleutnant
    18.12.1936 Oberst
    01.04.1939 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.1939-30.11.1939 Velitel : Dělostřelecké velitelství 114
    01.10.1939-30.11.1939 Commander : 114th Artillery Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142360#460772Verze : 0
    MOD