Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 392 příspěvků vloženo, 1611 editováno a 333 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Eisenhardt-Rothe, Ernst Georg von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Eisenhardt-Rothe von Eisenhardt-Rothe
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Georg Ernst Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Georg von Eisenhardt-Rothe
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.09.1890 Lietzow /
    25.09.1890 Lietzow /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    24.05.1987 Bremen /
    24.05.1987 Bremen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Polní velitelství 608 Commander of the 608th Field Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142399#460888Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Eisenhardt-Rothe von Eisenhardt-Rothe
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Georg Ernst Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Georg von Eisenhardt-Rothe
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.06.1911 poručík
    06.06.1916 nadporučík
    01.04.1923 kapitán
    01.06.1933 major
    01.01.1936 podplukovník
    01.06.1938 plukovník
    01.04.1942 Generálmajor
    16.06.1911 Leutnant
    06.06.1916 Oberleutnant
    01.04.1923 Hauptmann
    01.06.1933 Major
    01.01.1936 Oberstleutnant
    01.06.1938 Oberst
    01.04.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.05.1940-31.10.1941 Velitel : Vojenský výcvikový prostor Döberitz

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.05.1940-31.10.1941 Commander : Military Training Area Döberitz

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142399#460889Verze : 0
    MOD