Eisenstuck, Hellmuth

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1289 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Eisenstuck, Hellmuth

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eisenstuck Eisenstuck
    Jméno:
    Given Name:
    Hellmuth Hellmuth
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hellmuth Eisenstuck
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.06.1892 Hamburk /
    27.06.1892 Hamburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    01.05.1959 Heilbronn /
    01.05.1959 Heilbronn /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    vojenský velitel Varšavy Commandant of Warsaw
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142400#460891Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eisenstuck Eisenstuck
    Jméno:
    Given Name:
    Hellmuth Hellmuth
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hellmuth Eisenstuck
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    14.08.1913 poručík
    27.01.1917 nadporučík
    01.02.1924 kapitán
    01.11.1933 major
    01.04.1936 podplukovník
    01.01.1939 plukovník
    01.09.1942 Generálmajor
    14.08.1913 Leutnant
    27.01.1917 Oberleutnant
    01.02.1924 Hauptmann
    01.11.1933 Major
    01.04.1936 Oberstleutnant
    01.01.1939 Oberst
    01.09.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.09.1942-26.02.1943 Velitel : 381. polní výcviková divize
    10.09.1942-26.02.1943 Commander : 381st Field Training Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142400#460892Verze : 0
    MOD