Notti, Erwin

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1289 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Notti, Erwin

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Notti Notti
    Jméno:
    Given Name:
    Erwin Erwin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erwin Notti
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.04.1895 Mannheim /
    29.04.1895 Mannheim /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    19.08.1955 Hannover /
    19.08.1955 Hannover /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142546#461165Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Notti Notti
    Jméno:
    Given Name:
    Erwin Erwin
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erwin Notti
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    11.011.1915 Leutnant der Reserve
    DD.MM.RRRR Oberleutnant
    01.04.1935 Hauptmann
    01.01.1936 Major
    01.10.1938 Oberstleutnant
    01.01.1941 Oberst
    01.08.1944 Generálmajor
    11.011.1915 Leutnant der Reserve
    DD.MM.RRRR Oberleutnant
    01.04.1935 Hauptmann
    01.01.1936 Major
    01.10.1938 Oberstleutnant
    01.01.1941 Oberst
    01.08.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1937-30.09.1937 Velitel : 1. letka Průzkumné skupiny 125 (námořní)
    01.10.1937-31.10.1938 Velitel : 1. letka (dálková) Průzkumné skupiny 25
    16.03.1944-DD.06.1944 Velitel : Letištní oblastní velitelství 10/XII
    01.08.1937-30.09.1937 Commander : 1st Squadron of the 125th Reconnaissance Group (Maritime)
    01.10.1937-31.10.1938 Commander : 1st Squadron (Long Range) of the 25th Reconnaissance Group
    16.03.1944-DD.06.1944 Commander : Airfield Regional Headquarters 10/XII
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142546#461938Verze : 0
    MOD