Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 341 příspěvků vloženo, 1322 editováno a 317 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Gebauer, Artur

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gebauer Gebauer
    Jméno:
    Given Name:
    Artur Artur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Artur Gebauer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.10.1886 Žatec /
    07.10.1886 Zattig /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.12.1969 Štýrský Hradec
    06.12.1969 Graz
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    vojenský velitel města Štýrský Hradec Commandant of Graz
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/tyF0Y
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142567#461204Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gebauer Gebauer
    Jméno:
    Given Name:
    Artur Artur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Artur Gebauer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.11.1910 poručík
    01.11.1914 nadporučík
    01.11.1914 kapitán
    01.03.1923 štábní kapitán
    19.01.1928 major
    18.12.1934 podplukovník
    01.02.1939 plukovník
    01.06.1942 Generálmajor
    01.11.1910 Leutnant
    01.11.1914 Oberleutnant
    01.11.1914 Hauptmann
    01.03.1923 Stabs - Hauptmann
    19.01.1928 Major
    18.12.1934 Oberstleutnant
    01.02.1939 Oberst
    01.06.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142567#461206Verze : 0
    MOD