Geiger, Gustav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 649 příspěvků vloženo, 2552 editováno a 352 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Geiger, Gustav

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Geiger -
    Jméno:
    Given Name:
    Gustav Gustav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gustav Geiger
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    31.03.1887 Norimberk /
    31.03.1887 Nuremberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    02.01.1967
    02.01.1967
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Vojenský výcvikový prostor Hohenfels Commandant of the Troop Exercise Grounds Hohenfels
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142572#461211Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Geiger -
    Jméno:
    Given Name:
    Gustav Gustav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gustav Geiger
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.05.1909 poručík
    19.05.1915 nadporučík
    28.05.1918 kapitán
    25.08.1920 kapitán (policie)
    01.03.1922 major (policie)
    01.04.1935 podplukovník (policie)
    01.09.1935 podplukovník
    01.12.1939 plukovník
    15.11.1944 Generálmajor
    26.05.1909 Leutnant
    19.05.1915 Oberleutnant
    28.05.1918 Hauptmann
    25.08.1920 Hauptmann der Polizei
    01.03.1922 Major der Polizei
    01.04.1935 Oberstleutnant der Polizei
    01.09.1935 Oberstleutnant
    01.12.1939 Oberst
    15.11.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.03.1944-DD.04.1945 Velitel : Vojenský výcvikový prostor Hohenfels
    01.03.1944-DD.04.1945 Commander : Military Training Area Hohenfels
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142572#461212Verze : 0
    MOD