Goeckel, Günther von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 411 příspěvků vloženo, 1477 editováno a 289 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Goeckel, Günther von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Goeckel von Goeckel
    Jméno:
    Given Name:
    Günther Günther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Günther von Goeckel
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.04.1889 Neustadt /
    12.04.1889 Neustadt /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.12.1979 Bad Kissingen /
    20.12.1979 Bad Kissingen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Zajatecký tábor Oflag XIII.B Commandant of POW-Camp Oflag XIII.B
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/xpU8D
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142609#461292Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Goeckel von Goeckel
    Jméno:
    Given Name:
    Günther Günther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Günther von Goeckel
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    17.08.1908 poručík
    27.01.1915 nadporučík
    25.11.1916 kapitán
    01.02.1930 major
    01.02.1934 podplukovník
    01.12.1935 plukovník
    01.02.1941 Generálmajor
    17.08.1908 Leutnant
    27.01.1915 Oberleutnant
    25.11.1916 Hauptmann
    01.02.1930 Major
    01.02.1934 Oberstleutnant
    01.12.1935 Oberst
    01.02.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1936-30.11.1943 Velitel : Vojenský výcvikový prostor Ohrdruf
    01.08.1936-30.11.1943 Commander : Military Training Area Ohrdruf
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142609#461293Verze : 0
    MOD