Goerbig, Paul

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 378 příspěvků vloženo, 1228 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Goerbig, Paul

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Goerbig Goerbig
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Goerbig
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    23.05.1895 Saarbrücken /
    23.05.1895 Saarbrücken /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.08.1974 Hamburk /
    17.08.1974 Hamburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Vojenský výcvikový prostor Sennelager Commandant of the Troop Exercise Grounds Sennelager
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: www.specialcamp11.fsnet.co.uk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142611#461297Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Goerbig Goerbig
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Goerbig
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.04.1915 poručík
    31.07.1925 nadporučík
    01.02.1930 kapitán
    01.11.1935 major
    01.10.1938 podplukovník
    01.09.1941 plukovník
    01.04.1944 Generálmajor
    18.04.1915 Leutnant
    31.07.1925 Oberleutnant
    01.02.1930 Hauptmann
    01.11.1935 Major
    01.10.1938 Oberstleutnant
    01.09.1941 Oberst
    01.04.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.11.1938-31.10.1938 Velitel : Tankový oddíl 67
    10.11.1938-31.10.1938 Commander : 67th Tank Battalion
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142611#461298Verze : 0
    MOD