Leesemann, Friedrich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 479 příspěvků vloženo, 1824 editováno a 278 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Leesemann, Friedrich

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Leesemann Leesemann
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Leesemann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.04.1893 Hamburg /
    19.04.1893 Hamburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    31.12.1976 Lichtenwald /
    31.12.1976 Lichtenwald /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142696#461478Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Leesemann Leesemann
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Leesemann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    06.06.1915 Leutnant
    DD.MM.RRRR Oberleutnant
    01.10.1934 Hauptmann
    01.09.1935 Major
    01.03.1938 Oberstleutnant
    01.01.1941 Oberst
    01.08.1944 Generálmajor
    06.06.1915 Leutnant
    DD.MM.RRRR Oberleutnant
    01.10.1934 Hauptmann
    01.09.1935 Major
    01.03.1938 Oberstleutnant
    01.01.1941 Oberst
    01.08.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1938-22.10.1938 Velitel : Bombardovací skupina ke zvláštnímu použití 4
    01.08.1938-22.10.1938 Commander : 4th Special Purpose Bomber Group
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142696#461499Verze : 0
    MOD