Heydenreich, Bernhard

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 375 příspěvků vloženo, 1215 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Heydenreich, Bernhard

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Heydenreich Heydenreich
    Jméno:
    Given Name:
    Bernhard Bernhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bernhard Heydenreich
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Dr.phil.Dipl.Ing. Dr.phil.Dipl.Ing.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.07.1894 Charlottenburg /
    03.07.1894 Charlottenburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    28.01.1978 Forchheim /
    28.01.1978 Forchheim /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Dělostřelecké velitelství 140 Commander of the 140th Artillery Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142771#461592Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Heydenreich Heydenreich
    Jméno:
    Given Name:
    Bernhard Bernhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bernhard Heydenreich
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    12.08.1914 poručík
    18.05.1918 nadporučík
    01.03.1927 kapitán
    01.10.1934 major
    01.04.1937 podplukovník
    01.11.1939 plukovník
    01.04.1943 Generálmajor
    12.08.1914 Leutnant
    18.05.1918 Oberleutnant
    01.03.1927 Hauptmann
    01.10.1934 Major
    01.04.1937 Oberstleutnant
    01.11.1939 Oberst
    01.04.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    17.05.1942-15.06.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 129
    10.06.1943-29.12.1943 Velitel : Dělostřelecké velitelství 140
    17.05.1942-15.06.1942 Commander : 129th Artillery Command
    10.06.1943-29.12.1943 Commander : 140th Artillery Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142771#461594Verze : 0
    MOD