Hieber, Edgar

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 417 příspěvků vloženo, 1496 editováno a 295 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hieber, Edgar

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hieber Hieber
    Jméno:
    Given Name:
    Edgar Edgar
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Edgar Hieber
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.02.1895 Mnichov /
    24.02.1895 Munich /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.07.1943 Orel /
    06.07.1943 Orel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 2. pluk těžkého raketového dělostřelectva Commander of the 2nd Heavy Rocket Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    padl v boji killed in action
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142775#461599Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hieber Hieber
    Jméno:
    Given Name:
    Edgar Edgar
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Edgar Hieber
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1915 poručík
    01.04.1925 nadporučík
    01.02.1930 kapitán
    01.11.1935 major
    01.08.1938 podplukovník
    01.09.1941 plukovník
    01.07.1943 Generálmajor (in memoriam)
    22.03.1915 Leutnant
    01.04.1925 Oberleutnant
    01.02.1930 Hauptmann
    01.11.1935 Major
    01.08.1938 Oberstleutnant
    01.09.1941 Oberst
    01.07.1943 Major General (in memoriam)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142775#461600Verze : 0
    MOD