Hiepe, Hellmut

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 428 příspěvků vloženo, 1554 editováno a 351 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hiepe, Hellmut

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hiepe Hiepe
    Jméno:
    Given Name:
    Hellmut Hellmut
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hellmut Hiepe
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.08.1889 Gießen /
    25.08.1889 Gießen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.08.1959 Birnfeld /
    18.08.1959 Birnfeld /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 413. pěší divize Commander of the 413th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://goo.gl/khYWh
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142776#461605Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hiepe Hiepe
    Jméno:
    Given Name:
    Hellmut Hellmut
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hellmut Hiepe
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.06.1910 poručík
    18.12.1915 nadporučík
    01.10.1919 nadporučík (policie)
    01.01.1920 kapitán (policie)
    01.07.1924 major (policie)
    01.10.1933 podplukovník (policie)
    15.10.1935 podplukovník
    01.01.1938 plukovník
    01.02.1942 Generálmajor
    16.06.1910 Leutnant
    18.12.1915 Oberleutnant
    01.10.1919 Oberleutnant der Polizei
    01.01.1920 Hauptmann der Polizei
    01.07.1924 Major der Polizei
    01.10.1933 Oberstleutnant der Polizei
    15.10.1935 Oberstleutnant
    01.01.1938 Oberst
    01.02.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.04.1945-03.04.1945 Velitel : Divize č. 413
    DD.04.1945-08.05.1945 Velitel : Divize č. 413
    01.04.1945-03.04.1945 Commander : Division No. 413
    DD.04.1945-08.05.1945 Commander : Division No. 413
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142776#461606Verze : 0
    MOD